SLAVONSKI BROD - Marsonia u trećem kolu 2. Nogometne lige u ŠRC Stanko Vlainić-Dida dočekuje Sesvete. U trećeligaškim dvobojima Oriolik, Sloga i Svačić su domaćini, Slavoniji, odnosno Đakovo Croatii i Kutjevu. Omladinac posljednjeg dana gostuje u Ivankovu.
Raspored
Subota, 3. rujna
2. Nogometna liga, 3. kolo, 16,30 sati
Sl.Brod: Marsonia - Sesvete
Hrvace: Hrvace - Zagorec (Krapina)
Bjelovar: Bjelovar - Grobničan (Čavle)
Poreč: Jadran - Zrinski (Jurjevac)
Čakovec: Međimurje - Trnje (Zagreb)
Ploče: Jadran Luka Ploče - Mladost (Ždralovi)
Rijeka: Opatija - Belišće
3. NL - istok, 3. kolo, 17,00 sati
N.Gradiška: Sloga - Đakovo Croatia (Đakovo)
Oriovac: Oriolik - Slavonija (Požega)
Pleternica: Slavija - Vuteks Sloga (Vukovar)
Kneževi Vinogradi: Borac - Darda
Našice: NAŠK -Valpovka (Valpovo)
Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod-Požega, 2. kolo, 17,00 sati
Pakrac: Hajduk - Sikirevci
Jakšić: Jakšić - Lipik 1925 (Lipik)
Velika: Papuk - Slobodnica
Požega: Požega - Zadrugar (Oprisavci)
N.Kapela: Slavonac - Dinamo (Vidovci)
1. ŽNL Brodsko-posavska, 2. kolo, 17,00 sati
Cernik: Mladost - Slaven (Ljupina)
Sapci: Sapci - Vinogorac (Sl.Brod)
D.Vrba: Zvonimir - Sloga (Jaruge)
Sl.Brod: Budainka Kolonija - Batrina
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina A, 2. kolo, 17,00 sati
Trnjani: Slaven - Sloga (Jaruge)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 2. kolo, 17,00 sati
Brodski Zdenci: Zdenac - Mladost (D.Bebrina)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 2. kolo, 17,00 sati
Zbjeg: Gaj - Mladost (Jakačina Mala)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina D, 2. kolo, 17,00 sati
Brđani: Mladost - Posavac (Davor)
Nedjelja, 4. rujna
2. Nogometna liga, 3. kolo, 16,30 sati
Osijek: Osijek II - Dugo Selo
3. Nogometna liga, 3. kolo, 17,00 sati
Ivankovo: Bedem - Omladinac (G.Vrba)
St.Slatinik: Svačić - Kutjevo
Županja: Graničar - Čepin
Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod-Požega, 2. kolo, 17,00 sati
Okučani: Psunj Sokol - Slavonac (Bukovlje)
Sibinj: Mladost - Tomislav (D.Andrijevci)
1. ŽNL Brodsko-posavska, 2. kolo, 17,00 sati
Sl.Šamac: Graničar - Croatia (Tisovac)
Gunjavci: Slavonac - Posavina (V.Kopanica)
St.Topolje: Omladinac - Amater (Sl.Brod)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina A, 2. kolo, 17,00 sati
Čajkovci: Mladost - Sava (Svilaj)
Zadubravlje: Dubrava - Gundinci
Šumeće: Šokadija - Raketa (Beravci)
Divoševci: Mladost - Perkovci (St.Perkovci)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 2. kolo, 17,00 sati
Tomica: Tomica - Graničar (Klakar)
Vranovci: Bratstvo - Podcrkavlje
Sl.Brod: Graničar BV - Sloga (Gromačnik)
G.Bebrina: Slavonac - Posavac (Ruščica)
Sl.Brod: MV Croatia 1976 - Podvinje (Sl.Brod)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 2. kolo, 17,00 sati
Grižići: Vatrogasac - Slavonac (Sl.Kobaš)
Malino: Mladost - BONK (Bebrina)
G.Andrijevci: ASK - Šokadija (Šumeće)
Stup.Kuti: Graničar - Posavac (Kaniža)
Banovci: Mladost 1977 - Slavonac (Brod.Stupnik)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina D, 2. kolo, 17,00 sati
Orubica: Soko 1970 - Slavija (St.P.Selo)
Lužani: Svjetlost - Graničar (Laze)
Bodovaljci: Slavonija - Budućnost (Rešetari)
G.Bogićevci: Sloboda - Omladinac (Vrbova)
Seoce: Trenk - Graničar (Magić Mala)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -