Petak, 2. lipnja
Atletika
7. Atletski miting Slavonski Brod
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida, 17,00 sati
Subota, 3. lipnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 30. kolo, 17,30 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Osijek II
Oriovac: Oriolik - Vukovar 91
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 29. kolo, 17,30 sati
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Bobota Agrar (Bobota)
Pakrac: Hajduk - Graničar (Brodski Varoš)
Darda: Darda - Sloga (Nova Gradiška)
Nedjelja, 4. lipnja
Nogomet
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 26. kolo, 17,30 sati
Sikirevci: Sikirevci - Podvinje
Sibinj: Mladost - Mladost (Cernik)
Gundinci: Gundinci - Batrina
Oprisavci: Zadrugar - Posavac (Ruščica)
Gornja Vrba: Omladinac - Tomislav (Donji Andrijevci)
Nova Kapela: Slavonac - Slavonac (Bukovlje)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 26. kolo, 17,30 sati
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Amater (Slavonski Brod)
Brodski Stupnik: Slavonac - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)
Malino: Mladost - Slavonac (Slavonski Kobaš)
Tomica: Tomica - Zdenac (Brodski Zdenci)
Slobodnica: Slobodnica - Graničar (Klakar)
Gornja Bebrina: Slavonac - Svjetlost (Lužani)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 26. kolo, 17,30 sati
Staro Topolje: Omladinac - Mladost (Bicko Selo)
Novi Grad: Omladinac - Slavonija (Prnjavor)
Garčin: Gardun - Mladost (Čajkovci)
Slavonski Šamac: Graničar - Mladost (Donja Bebrina)
Trnjani: Slaven - Sapci
Beravci: Raketa - Dilj (Klokočevik)
Jaruge: Sloga - Perkovci (Stari Perkovci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 26. kolo, 18,00 sati
Vrbova: Omladinac - Mladost (Brđani)
Bodovaljci: Slavonija - Krečar (Srednji Lipovac)
Davor: Posavac - Slaven (Ljupina)
Gunjavci Drežnik: Slavonac - Budućnost (Rešetari)
Mačkovac: Sava - Sloboda (Gornji Bogićevci)
Laze: Graničar - Dinamo (Godinjak)
Staro Petrovo Selo: Slavija - Psunj Sokol (Okučani)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 22. kolo, 17,30 sati
Podcrkavlje: Podcrkavlje - Mladost (Jakačina Mala)
Grižići: Vatrogasac - Posavac (Kaniža)
Bebrina: BONK - ASK (Gornji Andrijevci)
Ciglenik: Omladinac - Ciglenik
Seoce: Trenk - Mladost 1977 (Banovci)
Šumeće: Šokadija - Graničar (Stupnički Kuti)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 18. kolo, 17,30 sati
Kupina: Posavac - Sloga (Stružani)
Divoševci: Mladost - Sava (Svilaj)
Sredanci: Šokadija - Selna
Vranovci: Bratstvo - Dubrava (Zadubravlje)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -