Utorak, 24. svibnja
Mali nogomet
Kvalifikacije za popunu 1. HMNL
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 20,00: Brod 035 – Ustanik (Split)
Srijeda, 25. svibnja
Nogomet
Kvalifikacije za Europsko prvenstvo regija
Oriovac, 17,30: HNS Središte Osijek – HNS Središte Zagreb
Četvrtak, 26. svibnja
Nogomet
Finale kupa ŽNS Brodsko-posavskog
Slavonski Brod, Stadion uz Savu, 17,30: Marsonia – Oriolik (Oriovac)
Subota, 28. svibnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga – istok, 29. kolo, 17,30
Čakovec: Međimurje – Marsonia (Slavonski Brod)
Vukovar: Vukovar 91 – Oriolik (Oriovac)
4. Hrvatska nogometna liga – istok, 29. kolo, 17,30
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar – Vuteks Sloga (Vukovar)
Osijek: Metalac – Graničar (Brodski Varoš)
Nedjelja, 29. svibnja
Nogomet
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 26. kolo, 17,30
Stari Slatinik: Svačić – Podvinje
Bukovlje: Slavonac – Sikirevci
Oprisavci: Zadrugar – Slavonac (Nova Kapela)
Ruščica: Posavac – Mladost (Cernik)
Nova Gradiška: Sloga – Omladinac (Gornja Vrba)
Batrina: Batrina – Zvonimir (Donja Vrba)
Velika Kopanica: Posavina – Tomislav (Donji Andrijevci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - centar, 26. kolo, 17,30
Brodski Stupnik: Slavonac – Amater (Slavonski Brod)
Slobodnica: Slobodnica – MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)
Gornja Bebrina: Slavonac – Mladost (Malino)
Sibinj: Mladost – Tomica
Gromačnik: Sloga – Slavonac (Slavonski Kobaš)
Lužani: Svjetlost – Graničar (Klakar)
Brodski Zdenci: Zdenac – Graničar (Stupnički Kuti)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - istok, 26. kolo, 17,30
Stari Perkovci: Perkovci – Omladinac (Staro Topolje)
Klokočevik: Dilj – Sloga (Vrpolje)
Gundinci: Gundinci – Graničar (Slavonski Šamac)
Garčin: Gardun – Mladost (Čajkovci)
Trnjani: Slaven – Sapci
Donja Bebrina: Mladost – Sloga (Jaruge)
Beravci: Raketa – Slavonija (Prnjavor)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - zapad, 25. kolo, 17,30
Adžamovci: Polet – Budućnost (Rešetari)
Gornji Bogićevci: Sloboda – Posavac (Davor)
Godinjak: Dinamo – Krečar (Srednji Lipovac)
Staro Petrovo Selo: Slavija – Graničar (Laze)
Vrbova: Omladinac – Slavonija (Bodovaljci)
Okučani: Psunj Sokol – Mladost (Brđani)
Ljupina: Slaven – Sava (Mačkovac)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - centar, 22. kolo, 17,30
Stari Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) – Bratstvo (Vranovci)
Ciglenik: Omladinac – ASK (Gornji Andrijevci)
Slavonski Brod: Budainka Kolonija – Posavac (Kaniža)
Banovci: Mladost 1977 – Podcrkavlje
Šumeće: Šokadija – Vatrogasac (Grižići)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -