Srijeda, 5. travnja
Nogomet
Kup Hrvatske za starije pionire, četvrtfinale
Slavonski Brdo, Stadion uz Savu, 16,00: Marsonia - Istra (Pula)
Petak, 7. travnja
Košarka
Završnica Prvenstva Hrvatske, mladi
Slavonski Brod, Sportska dvorana Vijuš
Mlađi kadeti
15,00: Cibona - Cedevita
17,00: Zadar - DOŠK Drniš
Subota, 8. travnja
Završnica Prvenstva Hrvatske, mladi
Slavonski Brod, Sportska dvorana Vijuš
10,00: Mlađi kadeti za 3. mjesto
12,00: Finale
Kadeti
14,00: Cedevita - Cibona
16,00: Dubrovnik - Split
Juniori
18,00: Cedevita - Cibona
20,00: Zadar - Split
Vaterpolo
Vaterpolski kup Tintilinić
Slavonski Brod, Gradski bazeni, 10,00 sati
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 21. kolo, 16,30 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Slavija (Pleternica)
Oriovac: Oriolik - Varaždin
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 21. kolo, 16,30 sati
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Slavonac (Tenja)
Vukovar: Sloga Vuteks - Sloga (Nova Gradiška)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 18. kolo, 16,30 sati
Bukovlje: Slavonac - Podvinje
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 18. kolo, 16,30 sati
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Slobodnica
Gornja Bebrina: Slavonac - Tomica
Gromačnik: Sloga - Mladost (Malino)
Stari Slatinik: Svačić - Slavonac (Brodski Stupnik)
Lužani: Svjetlost - Amater (Slavonski Brod)
Klakar: Graničar - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)
Brodski Zdenci: Zdenac - Slavonac (Slavonski Kobaš)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 18. kolo, 16,30 sati
Staro Topolje: Omladinac - Slaven (Trnjani)
Beravci: Raketa - Graničar (Slavonski Šamac)
Jaruge: Sloga - Gardun (Garčin)
Stari Perkovci: Perkovci - Omladinac (Novi Grad)
Klokočevik: Dilj - Mladost (Bicko Selo)
Sapci: Sapci: Slavonija (Prnjavor)
Donja Bebrina: Mladost - Mladost (Čajkovci)
Rukomet
2. Hrvatska rukometna liga-sjever, žene
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 19,00: Brod - KTC (Križevci)
2. Hrvatska rukometna liga-istok, muški
Pakrac: Lipa - Brod (Slavonski Brod)
Nedjelja, 9. travnja
Vaterpolo
Vaterpolski kup Tintilinić
Slavonski Brod, Gradski bazeni, 9,00 sati
Košarka
Završnica Prvenstva Hrvatske, mladi
Slavonski Brod, Sportska dvorana Vijuš
11,00: Kadeti za 3. mjesto
13,00: Juniori za 3. mjesto
15,00: Kadeti finale
17,00: Juniori finale
Nogomet
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 21. kolo, 16,30 sati
Županja: Graničar - Graničar (Brodski Varoš)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 18. kolo, 16,30 sati
Sikirevci: Sikirevci - Omladinac (Gornja Vrba)
Nova Kapela: Slavonac - Zadrugar (Oprisavci)
Donja Vrba: Zvonimir - Gundinci
Donji Andrijevci: Tomislav - Mladost (Cernik)
18,30: Ruščica: Posavac - Batrina
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 18. kolo, 17,00 sati
Vrbova: Omladinac - Sava (Mačkovac)
Laze: Graničar - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Staro Petrovo Selo: Slavija - Posavac (Davor)
Okučani: Psunj Sokol - Slavonija (Bodovaljci)
Godinjak: Dinamo - Mladost (Brđani)
Gornji Bogićevci: Sloboda - Krečar (Srednji Lipovac)
Rešetari: Budućnost - Slaven (Ljupina)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 14. kolo, 16,30 sati
Podcrkavlje: Podcrkavlje - Trenk (Seoce)
Šumeće: Šokadija - Omladinac (Ciglenik)
Stupnički Kuti: Graničar - BONK (Bebrina)
Banovci: Mladost 1977 - Vatrogasac (Grižići)
Ciglenik: Ciglenik - Mladost (Jakačina Mala)
Gornji Andrijevci: ASK - Posavac (Kaniža)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -