Srijeda, 7. listopada
Nogomet
Hrvatski kup, 1. kolo, 15 sati
Oriovac: Oriolik - Split
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 10. kolo, 16 sati
Jurjevac: Zrinski - Slavonac (Bukovlje)
Jelisavac: Vihor - Sloga (Nova Gradiška)
Subota, 10. listopada
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 10. kolo, 16 sati
Vukovar: Vuteks Sloga - Marsonia (Slavonski Brod)
Oriovac: Oriolik - Bedem (Ivankovo)
Bukovlje: Slavonac - Kutjevo
Nova Gradiška: Sloga - Čepin
Međužupanijska nogometna liga Slav.Brod - Požega, 8. kolo, 15.30 sati
Požega: Požega - Omladinac (Gornja Vrba)
Nova Kapela: Slavonac - Lipik 1925 (Lipik)
Kuzmica: Kuzmica - Svačić (Stari Slatinik)
1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina istok, 8. kolo, 15.30 sati
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Slavonac (Gornja Bebrina)
Garčin: Gardun - Zvonimir (Donja Vrba)
Nedjelja, 11. listopada
Nogomet
1. HNL žene
Slavonski Brod, Stadion na Jelasu: Viktoria - Neretva (Metković)
Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod-Požega, 8. kolo, 15.30 sati
Sibinj: Mladost - Tomislav (D.Andrijevci)
Sikirevci: Sikirevci - Zadrugar (Oprisavci) 0 sati
1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina istok, 8. kolo, 15.30 sati
Slav.Brod: Podvinje - Sloga (Vrpolje)
Velika Kopanica: Posavina - Perkovci (St.Perkovci)
Slav.Šamac: Graničar - Tomica
Staro Topolje: Omladinac - Sloga (Jaruge)
1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina zapad, 8. kolo, 15.30 sati
Rešetari: Budućnost - Posavac (Davor)
Gunjavci: Slavonac - Omladinac (Vrbova)
Okučani: Psunj Sokol - Slobodnica
Batrina: Batrina - Mladost (Brđani)
Ljupina: SLaven - Croatia (Tisovac)
Laze: Graničar - Mladost (Cernik)
Brod.Stupnik: Slavonac - BONK (Bebrina)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina A, 7. kolo, 15.30 sati
Sapci: Sapci - Gundinci
Kupina: Posavac - Mladost (Čajkovci)
Beravci: Raketa - Mladost (Divoševci)
Svilaj: Sava - Šokadija (Sredanci)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 7. kolo, 15.30 sati
Slav.Brod: Amater - Graničar (B.Varoš)
Zadubravlje: Dubrava - Zdenac (Brod.Zdenci)
Selna: Selna - Bratstvo (Vranovci)
Trnjani: Slaven - Vinogorac (Slav.Brod)
Ruščica: Posavac - Mladost (D.Bebrina)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 7. kolo, 15.30 sati
Stari Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) - Gaj (Zbjeg)
G.Andrijevci: ASK - Mladost 1977 (Banovci)
Kaniža: Posavac - Sloga (Gromačnik)
Slav.Brod: MV Croatia 1976 - Vatrogasac (Grižići)
Šumeće: Šokadija - Graničar (Stup.Kuti)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina D, 7. kolo, 15.30 sati
S.P.Selo: Slavija - Mladost (Malino)
Dragalić: Dragalić - Graničar (Magić Mala)
Orubica: Soko 1970 - Slavonija (Bodovaljci)
Lužani: SVjetlost - Trenk (Seoce)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -