Subota, 19. svibnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 27. kolo, 17,00 sati
Koprivnica: Koprivnica - Marsonia (Slavonski Brod)
Čepin. Čepin - Oriolik (Oriovac)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 27. kolo, 17,00 sati
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Graničar (Županja)
Našice: NAŠK - Sloga (Nova Gradiška)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 25. kolo, 17,00 sati
Brodski Zdenci: Zdenac - BONK (Bebrina)
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Posavac (Ruščica)
Tomica: Tomica - Podvinje
Slobodnica: Slobodnica - Sloga (Gromačnik)
Slavonski Kobaš: Slavonac - Graničar (Klakar)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 20. kolo, 17,00 sati
Jakačina Mala: Mladost - Podcrkavlje
Malino: Mladost - ASK (Gornji Andrijevci)
Kaniža: Posavac - Vatrogasac (Grižići)
Ciglenik: Ciglenik - Graničar (Stupnički Kuti)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 20. kolo, 17,00 sati
Sapci: Sapci - Slavonac (Gornja Bebrina)
Vaterpolo
B Prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore
Slavonski Brod, Bazeni Vijuš, 18,00: Marsonia - Osijek
Nedjelja, 20. svibnja
Nogomet
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 24. kolo, 17,00 sati
Gornja Vrba: Omladinac - Zadrugar (Oprisavci)
Gundinci: Gundinci - Zvonimir (Donja Vrba)
Donji Andrijevci: Tomislav - Amater (Slavonski Brod)
Rešetari: Budućnost - Slavonac (Nova Kapela)
Batrina: Batrina - Mladost (Cernik)
Brodsko Vinogorje: Graničar (Brodski Varoš) - Slavonac (Bukovlje)
Sibinj: Mladost - Sikirevci
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 25. kolo, 17,00 sati
Slavonski Brod: ŠRC Sava, MV Croatia 1976 - Svačić (Stari Slatinik)
Brodski Stupnik: Slavonac - Svjetlost (Lužani)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 25. kolo, 17,00 sati
Stari Perkovci: Perkovci - Raketa (Beravci)
Jaruge: Sloga - Slavonija (Prnjavor)
Donja Bebrina: Mladost - Dilj (Klokočevik)
Zadubravlje: Dubrava - Graničar (Slavonski Šamac)
Čajkovci: Mladost - Gardun (Garčin)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 25. kolo, 17,30 sati
Brđani: Mladost - Dinamo (Godinjak)
Magić Mala: Graničar - Slavonija (Bodovaljci)
Davor: Posavac - Omladinac (Vrbova)
Okučani: Psunj Sokol - Krečar (Srednji Lipovac)
Dragalić: Dragalić - Slavija (Staro Petrovo Selo)
Gunjavci Drežnik: Slavonac - Graničar (Laze)
Ljupina: Slaven - Sloboda (Gornji Bogićevci)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 20. kolo, 11,00 sati
Seoce: Trenk - Šokadija (Šumeće)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 20. kolo, 17,00 sati
Divoševci: Mladost - Mladost (Bicko Selo)
Staro Topolje: Šokadija (Sredanci) - Bratstvo (Vranovci)
Velika Kopanica: Posavina - Sava (Svilaj)
Stružani: Sloga - Selna
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -