Subota 5. svibnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 25. kolo, 17,00 sati
Đakovo: Đakovo Croatia - Marsonia (Slavonski Brod)
Belišće: Belišće - Oriolik (Oriovac)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 25. kolo, 17,00 sati
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Sloga (Nova Gradiška)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 22. kolo, 17,00 sati
Rešetari: Budućnost - Zvonimir (Donja Vrba)
Batrina: Batrina - Amater (Slavonski Brod)
Sibinj: Mladost - Mladost (Cernik)
Brodsko Vinogorje: Graničar (Brodski Varoš) - Slavonac (Nova Kapela)
Tomica: Tomica - Zadrugar (Oprisavci)
Sikirevci: SIkirevci - Slavonac (Bukovlje
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 22. kolo, 17,00 sat
Brodski Zdenci: Zdenac - Svačić (Stari Slatinik)
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 18. kolo, 17,00 sati
Ciglenik: Ciglenik - Podcrkavlje
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 18. kolo, 17,00 sati
Velika Kopanica: Posavina - Mladost (Bicko Selo)
Stružani: Sloga - Bratstvo (Vranovci)
Sapci: Sapci - Sava (Svilaj)
Gornja Bebrina: Slavonac - Selna
Nedjelja, 6. svibnja
Kajak-kanu
Međunarodna kajak-kanu regata Slavonski Brod 2018.
Slavonski Brod, rijeka Sava kod Stadiona Marsonije, 10,00 sati
Nogomet
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 22. kolo, 17,00 sati
Gornja Vrba: Omladinac - Gundinci
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 22. kolo, 17,00 sati
Tomica: Tomica - BONK (Bebrina)
Slobodnica: Slobodnica - Posavac (Ruščica)
Slavonski Kobaš: Slavonac - Podvinje
Brodski Stupnik: Slavonac - Sloga (Gromačnik)
Lužani: Svjetlost - Graničar (Klakar)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 18. kolo, 17,00 sati
Jaruge: Sloga - Omladinac (Staro Topolje)
Čajkovci: Mladost - Raketa (Beravci)
Donja Bebrina: Mladost - Gardun (Garčin)
Zadubravlje: Dubrava - Posavac (Kupina)
Slavonski Šamac: Graničar - Dilj (Klokočevik)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 22. kolo, 17,00 sati
Brđani: Mladost - Graničar (Magić Mala)
Davor: Posavac - Dinamo (Godinjak)
Okučani: Psunj Sokol - Slavonija (Bodovaljci)
Dragalić: Dragalić - Omladinac (Vrbova)
Gunjavci Drežnik: Slavonac - Krečar (Srednji Lipovac)
Ljupina: Slaven - Slavija (Staro Petrovo Selo)
Gornji Bogićevci: Sloboda - Graničar (Laze)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 18. kolo, 17,00 sati
Seoce: Trenk - Vatrogasac (Grižići)
Jakačina Mala: Mladost - Mladost (Malino)
Kaniža: Posavac - ASK (Gornji Andrijevci)
Banovci: Mladost 1977 - Graničar (Stupnički Kuti)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 18. kolo, 17,00 sati
Donji Andrijevci: Šokadija (Sredanci) - Sloga (Vrpolje)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -