Srijeda, 19. svibnja
Nogomet
1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 23. kolo, 17,30 sati
Garčin: Gardun - Podcrkavlje
Slav.Šamac: Graničar - Podvinje
D.Vrba: Zvonimir - Budainka Kolonija (Slav.Brod)
Vrpolje: Sloga - Posavina (V.Kopanica)
G.Bebrina: Slavonac - Graničar (Klakar)
St.Perkovci: Perkovci - Omladinac (St.Topolje)
Tomica: Tomica - Sloga (Jaruge)
1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 23. kolo, 17,30 sati
Batrina: Batrina - Budućnost (Rešetari)
Davor: Posavac - Slaven (Ljupina)
Brđani: Mladost - Graničar (Laze)
Tisovac: Croatia - Slavonac (Brod.Stupnik)
Cernik: Mladost - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Bebrina: BONK - Psunj Sokol (Okučani)
Vrbova: Omladinac - Slobodnica
Petak, 21. svibnja
Mali nogomet
Kvalifikacije za 1. HMNL, 6. kolo
Pula, 20,00 sati: Futsal Pula - Brod 035 (Sl.Brod)
Subota, 22. svibnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga – istok, 30.. kolo, 17,30 sati
Slav.Brod: Marsonia - Croatia Đakovo (Đakovo)
Bukovlje: Slavonac – Vukovar'91 (Vukovar)
Pleternica: Slavija - Oriolik (Oriovac)
Belišće: Belišće - Sloga (N.Gradiška)
Jelisavac: Vihor - Slavonac (Bukovlje)
Jurjevac: Zrinski - Vuteks Sloga (Vukovar)
Vukovar: Vukovar '91 - Kutjevo
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod – Požega, 23. kolo, 17,30 sati
Lipik: Lipik 1925 - Požega
Jakšić: Jakšić - Zadrugar (Oprisavci)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, istok, 24. kolo, 17,30 sati
V.Kopanica: Posavina - Zvonimir (D.Vrba)
Slav. Brod: Budainka Kolonija - Graničar (Slav.Šamac)
Slav. Brod: Podvinje - Gardun (Garčin)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, zapad, 24. kolo, 17,30 sati
Rešetari: Budućnost - Omladinac (Vrbova)
Slobodnica: Slobodnica - BONK (Bebrina)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - B, 21. kolo, 17,30 sati
Slav.Brod: Vinogorac - Graničar (Brod.Varoš)
Trnjani: Slaven - Mladost (D.Bebrina)
Selna: Selna - Zdenac (Brod.Zdenci)
Slav.Brod: Amater - Dilj (Klokočevik)
Ruščica: Posavac - Dubrava (Zadubravlje)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - C, 21. kolo, 17,30 sati
Stup.Kuti: Graničar - Sloga (Gromačnik)
Šumeće: Šokadija - Mladost 1977 (Banovci)
Slav.Brod: MV Croatia 1976 - Gaj (Zbjeg)
Kaniža: Posavac - Slavonac (Slav.Kobaš)
G.Andrijevci: ASK - Mladost (Jakačina Mala)
Nedjelja, 23. svibnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga – istok, 30. kolo, 17,30 sati
Županja: Graničar - NAŠK (Našice)
Ivankovo: Bedem - Valpovka (Valpovo)
Čepin: Čepin - Slavonija (Požega)
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod – Požega, 23. kolo, 17,30 sati
N.Kapela 20,00 sati: Slavonac - Mladost (Sibinj)
D.Andrijevci: Tomislav - Kaptol
Vidovci: Dinamo - Kuzmica
G.Vrba: Omladinac - Hajduk (Pakrac)
St.Slatinik: Svačić - Sikirevci
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, istok, 23. kolo, 17,30 sati
Podcrkavlje: Podcrkavlje - Tomica
Jaruge: Sloga - Perkovci (St.Perkovci)
St.Topolje: Omladinac - Slavonac (G.Bebrina)
Slav.Šamac: Graničar - Sloga (Vrpolje)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, zapad, 23. kolo, 17,30 sati
Okučani: Psunj Sokol - Mladost (Cernik)
Gunjavci: Slavonac - Croatia (Tisovac)
Brod.Stupnik: Slavonac - Mladost (Brđani)
Laze: Graničar - Posavac (Davor)
Ljupina: Slaven - Batrina
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -