Subota, 27. ožujka
3. Hrvatska nogometna liga-istok
Nova Gradiška, 15,30 sati: Sloga - Oriolik (Oriovac)
Bukovlje, 15,30 sati: Slavonac - Sloga Vuteks (Vukovar)
Vukovar, 15,30 sati: Vukovar '91 - Marsonia (Slav.Brod)
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod - Požega
Jakšić, 15,30 sati: Jakšić - Lipik
Pakrac, 15,30 sati: Hajduk - Kaptol
Kuzmica, 18,00 sati: Kuzmica - Požega
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina istok
Gornja Bebrina, 15,30 sati: Slavonac - Podcrkavlje
Jaruge, 15,30: Sloga - Graničar (Slavonski Šamac)
Staro Topolje, 15,30 sati: Omladinac - Gardun (Garčin)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina zapad
Okučani, 15,30 sati: Psunj Sokol - Batrina
Gunjavci, 15,30 sati: Slavonac - Slaven (Ljubina)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina B
Donja Bebrina, 15,30 sati: Mladost - Graničar (Brodski Varoš)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina C
Gornji Andrijevci, 15,30 sati: ASK - MVCroatia 1976 (Slavonski Brod)
Nedjelja, 28. ožujka
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod - Požega
Gornja Vrba, 16,30 sati: Omladinac - Mladost (Sibinj)
Stari Slatinik, 16,30 sati: Svačić - Dinamo (Vidovci)
Oprisavci, 16,30 sati: Zadrugar - Tomislav (Donji Andrijevci)
Sikirevci, 16,30 sati: Sikirevci - Slavonac (Nova Kapela)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina istok
Stari Perkovci, 16,30 sati: Perkovci - Sloga (Vrpolje)
Tomica, 16,30 sati: Tomica - Zvonimir (Donja Vrba)
Klakar, 16,30 sati: Graničar - Podvinje
Velika Kopanica, 16,30 sati: Posavina - Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina zapad
Cernik, 16,30 sati: Mladost - Budućnost (Rešetari)
Bebrina, 16,30 sati: BONK - Croatia (Tisovac)
Vrbova, 16,30 sati: Omladinac - Mladost (Brđani)
Slobodnica, 16,30 sati: Slobodnica - Posavac (Davor)
Brodski Stupnik, 16,30 sati: Slavonac - Graničar (Laze)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina A
Kupina, 16,30 sati: Posavac - Sapci
Čajkovci, 16,30 sati: Mladost - Šokadija (Sredanci)
Divoševci, 16,30 sati: Mladost - Gundinci
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina B
Selna, 16,30 sati: Selna - Posavac (Ruščica)
Zadubravlje, 16,30 sati: Dubrava - Slaven (Trnjani)
Klokočevik, 16,30 sati: Dilj - Vinogorac (Slavonski Brod)
Brodski Zdenci, 16,30 sati: Zdenac - Bratstvo (Vranovci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina C
Stari Slatinik, 11,00 sati: Mladost (Jakačina Mala) - Šokadija (Šumeće)
Slavonski Kobaš, 16,30 sati: Slavonac - Graničar (Stupnički Kuti)
Zbjeg, 16,30 sati: Gaj - Vatrogasac (Grižići)
Banovci, 16,30 sati: Mladost 1977 - Sloga (Gromačnik)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina D
Staro Petrovo Selo, 16,30 sati: Slavija - Soko 1970 (Orubica)
Gornji Bogićevci, 16,30 sati: Sloboda Svjetlost (Lužani)
Malino, 16,30 sati: Mladost - Trenk (Seoce)
Magić Mala, 16,30 sati: Graničar - Slavonija (Bodovaljci)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -