Srijeda, 10. svibnja
Nogomet
Polufinale Kupa Županijskog nogometnog saveza Brodsko-posavskog, 17,30 sati
Oriovac: Oriolik - Marsonia (Slavonski Brod)
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Batrina
Subota, 13. svibnja
Motociklizam
Utrka ubrzanja
Slavonski Brod, Zapadna vezna cesta na Jelasu, 12,00 sati
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 27. kolo, 17,00 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Oriolik (Oriovac)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 26. kolo, 17,00 sati
Vukovar: Vuteks Sloga - Željezničar (Slavonski Brod)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 23. kolo, 17,00 sati
Bukovlje: Slavonac - Sikirevci
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 23. kolo, 17,00 sati
Lužani: Svjetlost - Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Klakar: Graničar - Svačić (Stari Slatinik)
Brodski Zdenci: Zdenac - Sloga (Gromačnik)
Slavonski Kobaš: Slavonac - Slavonac (Gornja Bebrina)
Slavonski Brod: MV Croatia 1976 - Slobodnica
Slavonski Brod: Amater - Tomica
Brodski Stupnik: Slavonac - Mladost (Malino)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 15. kolo, 17,00
Svilaj: Sava - Dubrava
Stružani: Sloga - Bratstvo (Vranovci)
Vrpolje: Sloga - Šokadija (Sredanci)
Kupina: Posavac - Mladost (Divoševci)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 13. kolo, 17,00 sati
Komarnica: Sloga - Croatia (Tisovac)
Nedjelja, 14. svibnja
Atletika
14. Bromara - polumaraton
Slavonski Brod, Trg Ivane Brlić Mažuranić, 10,30 sati
Nogomet
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 26. kolo, 17,00 sati
Slavonski Brod, Igralište Vinogorca: Graničar (Brodski Varoš) - NAŠK (Našice)
Nova Gradiška: Sloga - Zrinski (Jurjevac)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 23. kolo, 17,00 sati
19,00: Ruščica: Posavac - Zvonimir (Donja Vrba)
Batrina: Batrina - Slavonac (Nova Kapela)
Cernik: Mladost - Omladinac (Gornja Vrba)
Podvinje: Podvinje - Zadrugar (Oprisavci)
Sibinj: Mladost - Gundinci
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 23. kolo, 17,00 sati
Klokočevik: Dilj - Omladinac (Staro Topolje)
Sapci: Sapci - Perkovci (Stari Perkovci)
Donja Bebrina: Mladost - Sloga (Jaruge)
Čajkovci: Mladost - Raketa (Beravci)
Prnjavor: Slavonija - Slaven (Trnjani)
Bicko Selo: Mladost - Graničar (Slavonski Šamac)
Novi Grad: Omladinac - Gardun (Garčin)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 23. kolo, 17,00 sati
Godinjak: Dinamo - Omladinac (Vrbova)
Gornji Bogićevci: Sloboda - Psunj Sokol (Okučani)
Rešetari: Budućnost - Slavija (Staro Petrovo Selo)
Ljupina: Slaven - Graničar (Laze)
Srednji Lipovac: Krečar - Sava (Mačkovac)
Brđani: Mladost - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Bodovaljci: Slavonija - Posavac (Davor)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 13. kolo, 17,00
Banovci: Mladost 1977 - Podcrkavlje
Ciglenik: Ciglenik - Graničar (Stupnički Kuti)
Gornji Andrijevci: ASK - Šokadija (Šumeće)
Kaniža: Posavac - Trenk (Seoce)
Stari Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) - Omladinac (Ciglenik)
Grižići: Vatrogasac - BONK (Bebrina)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 13. kolo, 11,00 sati
Dragovci: Orljava - Graničar (Magić Mala)
Orubica: Soko 1970 - Dragalić
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -