Petak, 11. studenog
Mali nogomet
1. Hrvatska malonogometna liga
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 20,00: Brod 035 - Square (Dubrovnik)
Subota, 12. studenog
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 13. kolo, 13,30 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Belišće
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 13. kolo, 14,00 sati
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Vihor (Jelisavac)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 13. kolo, 14,00 sati
Bukovlje: Slavonac - Slavonac (Nova Kapela)
Rukomet
2. Hrvatska rukometna liga-sjever, žene
Beli Manastir: Baranja - Brod (Slavonski Brod)
Nedjelja, 13. studenog
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 13. kolo, 14,00 sati
Požega: Slavonija - Oriolik (Oriovac)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 13. kolo, 14,00 sati
Gunja: Jadran - Sloga (Nova Gradiška)
Darda: Darda - Graničar (Brodski Varoš)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 13. kolo, 14,00 sati
Podvinje: Podvinje - Sikirevci
Cernik: Mladost - Mladost (Sibinj)
Batrina: Batrina - Gundinci
Ruščica, 16,00: Posavac - Zadugar (Oprisavci)
Donji Andrijevci: Tomislav - Omladinac (Gornja Vrba)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - centar, 13. kolo, 14,00 sati
Slavonski Brod: Amater - Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Slavonaki Brod: MV Croatia 1976 - Slavonac (Brodski Stupnik)
Slavonski Kobaš: Slavonac - Mladost (Malino)
Brodski Zdenci: Zdenac - Tomica
Klakar: Graničar - Slobodnica
Lužani: Svjetlost - Slavonac (Gornja Bebrina)
Stari Slatinik: Svačić - Sloga (Gromačnik)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - istok, 13. kolo, 14,00 sati
Bicko Selo: Mladost - Omladinac (Staro Topolje)
Prnjavor: Slavonija - Omladinac (Novi Grad)
Čajkovci: Mladost - Gardun (Garčin)
Donja Bebrina: Mladost - Graničar (Slavonski Šamac)
Sapci: Sapci - Slaven (Trnjani)
Klokočevik: Dilj - Raketa (Beravci)
Stari Perkovci: Perkovci - Sloga (Jaruge)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - zapad, 13. kolo, 13,30 sati
Brđani: Mladost - Omladinac (Vrbova)
Srednji Lipovac: Krečar - Slavonija (Bodovaljci)
Ljupina: Slaven - Posavac (Davor)
Rešetari: Budućnost - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Gornji Bogićevci: Sloboda - Sava (Mačkovac)
Godinjak: Dinamo - Graničar (Laze)
Okučani: Psunj Sokol - Slavija (Staro Petrovo Selo)
Rukomet
2. Hrvatska rukometna liga - istok, muški
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 18,00: Brod - Slatina
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -