Srijeda, 23. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, zaostala utakmica 1. kolo, 16,30 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia – Slavonac (Bukovlje)
Subota, 26. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 8. kolo, 16,30 sati
Bukovlje: Slavonac – Valpovka (Valpovo)
Pleternica: Slavija – Marsonia (Slavonski Brod)
Vukovar: Vukovar '91 – Oriolik (Oriovac)
Kutjevo: Kutjevo – Sloga (Nova Gradiška)
Međužupanijska nogometna liga Slav.Brod - Požega, 6. kolo, 16,00 sati
Pakrac: Hajduk – Sikirevci
18,00: Nova Kapela: Slavonac – Omladinac (Gornja Vrba)
Kuzmica: Kuzmica – Zadrugar (Oprisavci)
1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina istok, 6. kolo, 16,00 sati
Slavonski Brod: Budainka Kolonija – Tomica
Velika Kopanica: Posavina – Sloga (Jaruge)
18,30: Gardun – Slavonac (Gornja Bebrina)
1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina zapad, 6. kolo, 16,30 sati
Rešetari: Budućnost – Mladost (Brđani)
Davor: Posavac – Croatia (Tisovac)
Brodski Stupnik: Slavonac - Slobodnica
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina A, 5. kolo, 16,00 sati
Sapci: Sapci – Sava (Svilaj)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 5. kolo, 18,30 sati
Ruščica: Posavac – Bratstvo (Vranovci)
Slavonski Brod: Amater – Vinogorac (Slavonski Brod)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 5. kolo, 16,00 sati
Slavonski Brod: MV Croatia 1976 – Šokadija (Šumeće)
Nedjelja, 27. rujna
Međužupanijska nogometna liga Slav.Brod - Požega, 6. kolo, 16,00 sati
Sibinj: Mladost – Lipik
Donji Andrijevci: Tomislav – Dinamo (Vidovci)
Kaptol: Kaptol – Svačić (Stari Slatinik)
1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina istok, 6. kolo, 16,00 sati
Podcrkavlje: Podcrkavlje – Zvonimir (Donja Vrba)
Slavonski Šamac: Graničar – Sloga (Vrpolje)
Slavonski Brod: Podvinje – Perkovci (Stari Perkovci)
Klakar: Graničar – Omladinac (Staro Topolje)
1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina zapad, 6. kolo, 16,30 sati
Batrina: Batrina – Mladost (Cernik)
Ljupina: Slaven – BONK (Bebrina)
Laze: Graničar – Omladinac (Vrbova)
Gunjavci: Slavonac – Psunj Sokol (Okučani)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina A, 5. kolo, 16,00 sati
Bicko Selo: Mladost – Mladost (Divoševci)
Kupina: Posavac – Gundinci
Beravci: Raketa – Šokadija (Sredanci)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 5. kolo, 18,30 sati
Klokočevik: Dilj – Mladost (Donja Bebrina)
Zadubravlje: Dubrava – Graničar (Brodski Varoš)
Selna: Selna – Slaven (Trnjani)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 5. kolo, 16,00 sati
Slavonski Kobaš: Slavonac – Mladost 1977 (Banovci)
Stari Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) – Sloga (Gromačnik)
Gornji Andrijevci: ASK – Vatrogasac (Grižići)
Kaniža: Posavac – Graničar (Stupnički Kuti)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina D, 5. kolo, 16,00 sati
Gornji Bogićevci: Sloboda – Graničar (Magić Mala)
Staro Petrovo Selo: Slavija – Slavonija (Bodovaljci)
Dragalić: Dragalić – Trenk (Seoce)
Orubica: Soko 1970 – Svjetlost (Lužani)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -