Glazbena škola Slavonski Brod poziva na koncert Nikole Vinceka, svog bivšeg učenika, trenutačno studenta 3. godine prijediplomskog studija smjera Tambure na Akademiji za umjetnost i kulturu u Osijeku, koji će u srijedu, 24. lipnja, u Velikoj dvorani Glazbene škole s početkom u 19 sati prirediti cjelovečernji solistički koncert. Uz klavirsku pratnju Kristine Hegeduš, na repertoaru će biti djela istaknutih suvremenih skladatelja.